هر بار که بیماری بهبود پیدا میکند، نوید یک زندگی دوباره برای من است.

مراجعین عزیز، از اینکه میتوانم کاری کنم که دردتان کم شود، لبخند به لب هایتان باز گردد و در این روزگار سخت، مرهمی کوچکی باشم، حقیقتا خوشحالم. با رضایت شما، شغل برای من مفهومی فراتر پیدا کرده است. امید دارم بتوانم سهم کوچکی باشم از جهانی که به جد، نیاز به خوبی من و شما دارد.

عمل جراحی شانه - دکتر علی کوشان

رضایت بیمار پس از عمل جراحی تاندون شانه

در این ویدیو وضعیت جالبی میبینید، از مقایسه وضعیت دو بیمار پس از جراحی تاندون شانه. آقای اسماعیلی پس از دو ماه در این ویدیو حضور دارند. و خانم اسماعیلی بعد از یک سال. همانطور که میبینید هر دو بیمار در حرکت دستان خود بعد از جراحی تاندون، کاملا راحت و بدون درد عمل میکنند. همه چیز درباره جراحی شانه: جراحی شانه

وضعیت حرکتی بیمار پس از ترمیم تاندون شانه

در این ویدیو بیمار پس از سی و پنج روز توانایی حرکت کامل و بدون درد دستان خود را دارد. بیمار عزیز، تحت عمل جراحی ترمیم تاندون شانه قرار گرفته اند.

رضایت بیمار پس از آرتروسکوپی دررفتگی مکرر شانه

دررفتگی مکرر شانه از بیماری های شایعی است که افراد زیادی در سنین متفاوت به آن دچار می شوند. در این ویدیو همانطور که میبینید بیمار دو ماه پس از جراحی دررفتگی مکرر شانه توانایی حرکت کامل دستان خود را داراست. اطلاعات بیشتر درباره دررفتگی مکرر شانه: دررفتگی مکرر شانه

شرایط حرکتی بیمار پس از جراحی آرتروسکوپی شانه

جراحی آرتروسکوپی، جراحی بسته شانه است. در این نوع جراحی مشکل شانه با ارسال دوربینی به داخل شانه و مشاهده داخل، توسط پزشک درمان می شود. در این ویدیو میبینید که بیمار پس از جراحی آرتروسکوپی شانه به راحتی میتواند دستان خود را حرکت بدهد.

20 دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست